Okresné kolo dejepisnej olympiády

Dňa 14. marca 2017 CVČ vo Veľkom Krtíši usporiadalo okresné kolo dejepisnej olympiády pre 6. - 9. ročník ZŠ a primu - kvartu osemročného gymnázia.

Gymnázium A.H.Škultétyho reprezentovali:

Naši žiaci preukázali výborné vedomosti .

V kategórii F sa Linda Cuperová umiestnila na 3. mieste a Adam Čačko na 6. mieste. Obaja sú úspešnými riešiteľmi. V tejto kategórii sa súťaž končí okresným kolom.

V kategórii E Uršuľa Babková obsadila 1. miesto a postupuje na krajské kolo. Filip Černík sa umiestnil na 3. mieste.

V kategórii D si 1. a 2. miesto podelili naše žiačky - 1. miesto Bianka Šuloková, 2. miesto Saša Resutíková. Obidve žiačky sa zúčastnia krajského kola.

Všetkým účastníkom a účastníčkam okresného kola ďakujeme za svedomitú prípravu na súťaž, víťazom blahoželáme a prajeme veľa šťastia na krajskom kole.

Krajské kolo sa skutoční dňa 27.marca 2017 v CVČ Junior v Banskej Bystrici.