Plavecký výcvik sekunda 2017

Ako žiačka sekundy som rada, že sa na našej škole každý rok organizujú rôzne aktivity, napríklad: v tercii lyžiarsky alebo v sekunde plavecký výcvik.
V októbri sa uskutočnil plavecký výcvik pre triedu sekunda. Tento výcvik trval jeden týždeň a organizovala ho pani profesorka Krotáková s pani profesorkou Čopovou a profesorom Kortišom. /> Zdokonaľovali sme sa v plaveckých technikách, súťažili sme v plaveckých štafetách a šantili vo vodných hrách. Dvakrát sme si tam vyskúšali horúcu saunu a pohodlné lehátka.

V rámci výcviku sme boli rozdelení do dvoch skupín. Prvú skupinu viedla pani profesorka Krotáková a druhú pani profesorka Čopová alebo pán profesor Kortiš. Plavecký výcvik nás naučil okrem plávania aj rešpektovanie vodného živlu, ako trieda sme sa bližšie spoznali a utužili naše vzťahy v triede. Pokojne by som ho absolvovala aj budúci rok. Bolo to celé super a veľmi dobré zorganizované, naučili sme sa tam veľa nového a k tomu aj zabavili.