Karneval na ľade

Fašiangová nálada vyvrcholila na gymnáziu veselým podujatím doslova v hodine dvanástej. V utorok 21.2.2012 sme usporiadali prvý ročník KARNEVALU NA ĽADE – využili sme pri tom ľadovú plochu pri škole, ktorú využívali študenti počas mrazivých dní najmä počas hodín telesnej a športovej výchovy na zdokonaľovanie krasokorčuliarskych a hokejových zručností.

Karneval bol príjemnou bodkou za mrazmi, ktoré nášmu regiónu túto sezónu naozaj priali a mohli sme si vychutnať fašiangovú zábavu na ľade v korčuliach či bez nich, podmienka bola LEN maska.

Dobrú náladu nám dodávala veselá rytmická hudba, pohybové aktivity, súťaže a tanec. Najaktívnejší súťažiaci aj originálne masky si vybojovali sladkú odmenu.

Karnevalom sme sa rozlúčili s fašiangovou sezónou, a plný elánu a energie sa už teraz tešíme na ďalšie veselé korčuliarske podujatie:).

Mgr. M.Čopová