VALENTÍNSKA KVAPKA KRVI

Dňa 2. februára sa študenti gymnázia zapojili do darovania krvi. Darovanie krvi sa uskutočnilo z príležitosti Valentína a akcia niesla názov Valentínska kvapka krvi. Valentínska kvapka krvi je druhou najväčšou kampaňou, ktorú organizuje Slovenský Červený kríž v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR a hematologicko-transfúznymi oddeleniami nemocníc.
Mobilného doberu krvi vo Veľkom Krtíši sa zúčastnili Norbert Horn, Dominika Balgová, Radoslav Radoš, Marek Trebuľa, Andrea Šimúnová, Melisa Foltánová a Daniel Gajdoš.
Veľmi si vážime darcov krvi a tešíme sa, že medzi zúčastnenými máme darcov, ktorí darovali krv už viackrát. Všetkým zúčastneným ďakujeme a veríme, že ďalšieho odberu krvi sa zúčastní ešte viac žiakov z našej školy.ššia návštevnosť a spoznávanie miestnej krajiny boli väčšou samozrejmosťou pre miestnych obyvateľov a snáď čoskoro aj pre širokú domácu a zahraničnú klientelu.