Okresné kolo dejepisnej olympiády

Dňa 12.februára 2015 sa uskutočnilo okresné kolo 7.ročníka dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovali víťazi školského kola. V kategórii C - Viera Illéšová a Martin Balla, v kategórii D - Barbara Nemčoková a Radoslava Lekýrová, v kategórii F - Saša Resutíková a Mário Babiar.

Veľmi dobre sa darilo Viere Illéšovej z kvarty, ktorá obsadila vo svojej kategórii 1. miesto a postupuje do krajského kola. Martin Balla sa umiestnil na 10.mieste. Barbara Nemčoková z tercie získala 2.miesto, Radka Lekýrová z tej istej triedy bola 8.
Najmladší účastníci - z primy - sa tiež snažili, Saša Resutíková obsadila 4.priečku a je úspešná riešiteľka, Mário Babiar je 6.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za vynaloženú námahu pri príprave na súťaž.Vierke budeme držať palce na krajskom kole,ktoré sa uskutoční 30.marca v Banskej Bystrici.