Študentský ples 2016

Dňa 22.1. 2016 sa u nás na gymnáziu konal študentský ples. Stretli sa tu hlavne naši žiaci, či už súčasní alebo bývalí, ale boli tu prítomní aj pán riaditeľ, pani profesorky a zopár žiakov z iných škôl. Celý večer sa niesol v znamení príjemnej nálady a tanečnej hudby.

O úvodné slovo sa postarali moderátori Jakub Marenišťák a Matej Hrubčo. Potom nasledovalo oficiálne otvorenie plesu tancom pána riaditeľa s našou predsedníčkou študentskej rady Sindy Tóthovou.

Do tanca nám hral DJ Puky a v programe nám zaspievala Dominika Oláhová. Jakub Marenišťák s Dominikou Dohnálekovou nám svojím tancom ukázali, ako to má na správnom parkete vyzerať. Samozrejme, nechýbalo ani fotenie, o ktoré sa postaral Julo Olšiak.

Ako na každom dobrom plese ani u nás nechýbala bohatá tombola. Hlavnú cenu – wi-fi router – vyhral Paľo Petrus z oktávy.

Okolo 21:00 sme sa všetci pomaly presunuli dole do jedálne, kde nám pani kuchárky navarili chutnú večeru.

Ples trval do skorých ranných hodín. Všetci odchádzali šťastní a vytancovaní. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalší ročník študentského plesu!