VEĽTRH PODNIKATEĽSKÝCH TALENTOV

Veľtrh je vyvrcholením celoročného úsilia študentov stredných škôl z celého Slovenska, kde prezentujú verejnosti i odbornej porote svoje podnikateľské plány, výrobky a služby. Stretávajú sa so svojou konkurenciou a súťažia v niekoľkých kategóriách.

Našu školu reprezentovali študenti 3. ročníkov - zamestnanci CK DOLCE VITA, ktorá počas tohto roka pripravovala exkurzie, výlety, kultúrno-spoločenské podujatia: ANDREJ BARCÍK, LUCIA GLÉZLOVÁ, VERONIKA MAKÚCHOVÁ – III.A, GABRIELA BENYOVICSOVÁ, SYLVIA ŠUPPENOVÁ – SEPTIMA. Súťaž sa uskutočnila 5. apríla 2017 v obchodnom centre Atrium Optima Košice, pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku.

Ďakujeme zamestnancom CK Dolce Vita, JA Firma za vzornú reprezentáciu školy na celoslovenskom veľtrhu podnikateľských talentov. Prajeme aj naďalej veľa kreativity a chuti do prace

Mgr. Miroslava Čopová – učiteľka predmetu Podnikanie v cestovnom ruchu