Vianočné trhy na škole

Vďaka študentskej cestovnej kancelárii Dolce Vita sa už po piatykrát v našom gymnáziu uskutočnili tradičné vianočné trhy. Študenti tretích ročníkov – členovia CK Dolce Vita ich pripravili v posledný deň vyučovania pred vianočnými prázdninami dňa 22.decembra 2016. Predávajúcimi boli najmä študenti gymnázia. V ponuke mali nielen voňavé medovníky a rôzne chutné dobroty od výmyslu sveta, ale aj vlastnoručne vyrobené vianočné ozdoby a iné výrobky, ktoré na Štedrý deň priniesli určite veľkú radosť. Naše pozvanie prijali aj milí hostia, ktorí trhy spestrili svojimi kreatívnymi výrobkami.

Neodmysliteľnou súčasťou vianočných sviatkov je podpora a pomoc. Stalo sa už tradíciou, že na trhoch nechýba charita a UNICEF stánok pomoci pre deti z krajín, kde vzdelávanie a možnosť učiť sa v školenie nie je samozrejmosť. V rámci projektu Školy pre Afriku sme zrealizovali predaj vianočného punču a finančný výťažok 38,68.-€ sme poukázali na konto UNICEF Slovenko. Počas celého dňa vládla v škole veľmi príjemná vianočná atmosféra podfarbená spevom, tancom, zvukom harmoniky i klavíra.

Ďakujeme všetkým účastníkom za príjemné predvianočné dopoludnie :)

Zamestnanci CK Dolce Vita JA Firma pri GAHŠVK