Ocenení žiaci v školskom roku 2009/2010

Riaditeľská pochvala

II. OG
Michal Hudač   za výborný prospech a reprezentáciu školy vo vedomostných súťažiach (2.m. OK OAJ, účasť na súťažiach KLOKAN, výborný prospech)
Filip Násaly   za výborný prospech, vzornú dochádzku a reprezentáciu školy vo vedomostných a športových súťažiach (2.m. OK vo futbale, účasť na OK MO, účasť na súťaži KLOKAN, výborný prospech, vzorná dochádzka)

III. OG
Denis Demeter   za výborný prospech a reprezentáciu školy v olympiáde v anglickom jazyku (9.m. KK OAJ)

IV.OG
Jana Púpavová   za výborný prospech a vzornú reprezentáciu školy v olympiáde zo slovenského jazyka a literatúry ( úspešný riešiteľ OK OSJL)
Andrej Kováč   za výborný prospech a reprezentáciu školy v olympiáde z geografie a dejepisu ( účasť na KK GeO, OK DeO)
Petra Malíková   za vzornú reprezentáciu školy v chemickej olympiáde (úspešná riešiteľka KK CHO)

V.OG
Martina Dibalová

za výborný prospech a vzornú reprezentáciu školy v matematických súťažiach (24.m. a 2 hviezdy v korešp. seminári MAKS, účasť v celoslov. súťaži KLOKAN)
Tomáš Vrško   za výborný prospech a vzornú reprezentáciu školy v matematických súťažiach (účasť v korešp. seminári MAKS a v celoštát. súťaži KLOKAN)
Peter Príbeli   za reprezentáciu školy, mesta a okresu vo vedomostných súťažiach (8.m. v KK Chemickej olympiády, 8.m. v krajskom korešpondenčnom seminári z chémie, za účasť v celoštátnej súťaži Matematický klokan)

Štefan Koči

za výborný prospech a reprezentácia školy v športových a vedomostných súťažiach ( súťažiach o EU, účasť v šk. kole olympiády zo slovenského jazyka, účasť v matem. súťaži KLOKAN)
Monika Vaškorová

za reprezentáciu školy v súťažiach o EU a v Modelovom Európskom parlamente (šk. kole Olympiády ľudských práv a v KK Modelový európsky parlament)
Adriána Filipová

za reprezentáciu školy v súťažiach o EU a v Modelovom európskom parlamente a matematických súťažiach (účasť v šk. kole Olympiády ľudských práv a v KK Modelový európsky parlament, účasť v KLOKAN, MAKS)
Tina Folková

za výborný prospech a reprezentáciu školy vo vedomostných súťažiach (v  súťažiach o EU,  účasť v KK Modelový európsky parlament a 2.m. šk. kole olympiády zo slovenského jazyka )
Petra Húšťavová – za reprezentáciu školy v SOČ a v olympiáde ľudských práv (účasť v KK SOČ, v šk. kole Olympiády ľudských práv)
Marcela Senková   za výborný prospech a reprezentáciu školy vo vedomostných súťažiach ( 1.m. OK EU, KK MEP, šk. kolo ONJ a OSJL)

I.A
Patrik Bariak   za reprezentáciu školy v hokejbale (3.m. KK)
Oskar Gazdík   za výborný prospech a reprezentáciu školy v šachu a matematickej olympiáde (10.m.KK v šachu a účasť v matematickej olympiáde)

I.B
Marieta Pastorková   za výborný prospech a reprezentáciu školy vo vedomostných súťažiach (účasť v súťaži KLOKAN, 11.m. KK fyzikálna olympiáda, účasť na KK MO, 14.m. OSJL)
Alexandra Jombíková   za výborný prospech a vzornú reprezentáciu školy vo vedomostných súťažiach ((11.m. KK fyzikálnej olympiády, účasť na KK OSJL, pomoc tr. učiteľke)
Martin Püšpöky   za reprezentáciu školy v hokejbale ( KK hokejbal 3.m.)

II.A
Richard Jánossy   za reprezentáciu školy v hokejbale ( KK hokejbal 3.m.)
Dominik Balga   za reprezentáciu školy v streleckých a vedomostných súťažiach ( 1.m. v okresnej streleckej lige, účasť v šk. kole v kvíze o EU, 2.m. v šk. kole biologickej olympiáde)
Zuzana Miekinská   za reprezentáciu školy v streleckých súťažiach ( 1.m. v okresnej streleckej lige a získanie titulu Majsterka okresu  v streľbe zo vzduchovej pušky)
Simona Kiššimonová   za výborný prospech a vzornú reprezentáciu školy v chemickej olympiáde ( účasť v KK chemickej olympiády a účasť v korešpondenčnom seminári z chémie)

Michaela Nemcová