ZBER PAPIERA – súťaž tried

Chrániť prírodu a obmedziť tvorbu odpadu by v súčasnosti už mala byť samozrejmosť. Vedieme k tomu aj našich študentov. Na jeseň sme aj tento školský rok vyhlásili súťaž v zbere papiera. Spolu sa nám podarilo vyzbierať takmer 1,5 tony starého papiera.

Najúspešnejším kolektívom sa stala trieda PRÍMA (851 kg) a veľmi slušný výkon podala aj trieda SEXTA (530kg). Ďakujeme všetkým jednotlivcom, triednym kolektívom aj učiteľom, ktorí sa na zbere papiera podieľali. Spolu sme dokázali, že nám príroda nie je ľahostajná - dali sme tak starému papieru druhú šancu. Pochvala patrí aj chlapcom zo sexty, ktorí ochotne pomohli pri expedícii papiera do zberných surovín :)
Najúspešnejšie dva kolektívy sa v posledný deň 1. polroka tešili nielen zo svojich vysvedčení, ale aj zo sladkej odmeny, výbornej torty, ktorú im pripravila naša Kvetka zo školského bufetu. Za finančnú podporu súťaže patrí poďakovanie Rade rodičov pri GAHŠVK.

Mgr. Miroslava Čopová – koordinátor Projektu Škola podporujúca zdravie